gornji logo
banner
Filter      
NAGRADA ASSDŽ-a 2020
Karting Kronometar vožnje
Totalizator nakon 2. odvožene vožnje
Rank St.br. Prvenstvo Vozać Klasa (Rank) Vozilo Klub Vožnja 1ASSDŽ Vožnja 2 ASSDŽ Time Gap
1 5 R Stipe RAOS 3 (1) Rotax 125 AK ONEUM OMIŠ 41.055 39.997 1:21.052
2 302 R Nino ŠKUGOR 3 (2) Rotax 125 AK CINA RACING KART 40.996 41.321 1:22.317 1.265
3 65 R Duje ŠKRAPIĆ 2 (1) COMER 60 AK SPLIT MOTORSPORT 44.211 44.189 1:28.400 7.348
4 13 R Bepo STRIZE 4 (1) Karting AK TROGIR 47.954 47.934 1:35.888 14.836
5 16 R Dominik BATALIĆ 1 (1) COMER 60 AK SOLIN 48.336 48.049 1:36.385 15.333
6 127 R Šime Buva 5 (1) Rent AKK ROGOZNICA 49.587 49.356 1:38.943 17.891
7 122 P Bojan Cinotti 8 (1) Renta 50.553 48.977 1:39.530 18.478
8 46 R Karlo MIJAT 1 (2) COMER 60 AK CINA RACING KART 50.059 50.044 1:40.103 19.051
9 123 P Ante Čobanov 8 (2) Renta 50.709 50.434 1:41.143 20.091
10 117 R Anđelko VRKIĆ 5 (2) Rent AK ONEUM OMIŠ 51.107 50.144 1:41.251 20.199
11 110 P Ivan GAGULA 8 (3) Renta 52.233 50.602 1:42.835 21.783
12 114 R Nino JELIČIĆ 5 (3) Rent AKK ROGOZNICA 51.381 51.476 1:42.857 21.805
13 126 P Ivan Grozdanić Ml 8 (4) Renta 51.771 51.159 1:42.930 21.878
14 22 R Josip HRABAR 3 (3) Intrepid 125 AK TROGIR 54.948 48.059 1:43.007 21.955
15 112 R Ivan BATALIĆ 5 (4) Rent AK SOLIN 51.684 51.415 1:43.099 22.047
16 28 R Krešimir ŠABADIN 5 (5) Intrepid 125 AK RAGUSA RACING 52.020 51.329 1:43.349 22.297
17 113 R Ivan ŽIVKOVIĆ 5 (6) Rent AKK ROGOZNICA 52.568 50.806 1:43.374 22.322
18 111 R Robert ANTUNOVIĆ 5 (7) Rent AK TROGIR 50.910 53.159 1:44.069 23.017
19 125 R Ivan Grozdanić St 5 (8) Rent AKK ROGOZNICA 52.536 51.586 1:44.122 23.070
20 118 R Srđan BAJIČ 5 (9) Rent AK ONEUM OMIŠ 51.544 52.747 1:44.291 23.239
21 119 P Ivica JOSIPOVIĆ 8 (5) Renta 52.211 52.353 1:44.564 23.512
22 129 R Ivan Bilić 5 (10) Renta AK TROGIR 52.990 52.272 1:45.262 24.210
23 115 R Luka MUDRAŽIJA 5 (11) Rent AKK ROGOZNICA 52.934 52.899 1:45.833 24.781
24 7 R Nives JELIČIĆ 2 (2) AKK ROGOZNICA 55.651 53.252 1:48.903 27.851
25 120 R Tia BAKOTIĆ 5 (12) Renta AK ONEUM OMIŠ 1:33.626 58.912 2:32.538 1:11.486
26 17 R Bona JELIČIĆ 1 (3) COMER 60 AKK ROGOZNICA 1:24.234 1:25.360 2:49.594 1:28.542
27 37 R Mia BARADA 1 (4) COMER 60 AK TROGIR 7:48.528 6:32.223 14:20.751 12:59.699