gornji logo
banner
Filter      
NAGRADA Malačke SV Dujam 2020
REGIJA JUG
Međunarodna auto utrka na brdskim stazama
11-12.07.2020.
Ukupni redoslijeded utrke
Ranking after 2 run
Rank St.br. Vozać Nation Klub Vozilo (Rank) Grupa (Rank) Klasa 1. Vožnja 2. Vožnja Time Gap
1 1 FAGGIOLI Simone ITA BEST LAP SSD NORMA M20 FC (1) D (1) 20 1:53.161 1:53.659 3:46.820
2 2 MERLI Christian ITA VIMOTORSPORT OSELLA FA30 ZYTEK LRM (2) D (2) 20 1:55.977 1:54.608 3:50.585 3.765
3 3 DE GASPERI Diego ITA VIMOTORSPORT OSELLA FA30 (3) D (3) 20 2:00.094 2:00.462 4:00.556 13.736
4 10 LIBER Federico ITA ALBY RACING TEAM GLORIA C8P- EVO -1.6 (4) D (1) 19 2:06.414 2:05.479 4:11.893 25.073
5 19 CAPUCCI Marco ITA MARCO CAPUCCI OSELLA PA21 Evo (1) CN (2) 19 2:12.118 2:12.313 4:24.431 37.611
6 15 BRAGAGNI Ennio ITA ENNIO BRAGAGNI OSELLA PA21 Evo (2) CN (3) 19 2:14.821 2:13.602 4:28.423 41.603
7 6 SZASZ Laszlo HR AK DUBROVNIK RACING REYNARD F.3000 Zytek (5) D (4) 20 2:14.881 2:15.462 4:30.343 43.523
8 16 CRESPI Stefano ITA CRESPI STEFANO OSELLA PA21 Evo (3) CN (4) 19 2:17.178 2:15.599 4:32.777 45.957
9 8 BERTO' Franco ITA FRANCO BERTO' TATUUS FA010 (6) D (5) 19 2:18.669 2:20.398 4:39.067 52.247
10 11 GREGORI Michele ITA GREGORI MICHELE GLORIA B5 (7) D (6) 19 2:21.464 2:19.423 4:40.887 54.067
11 31 DIMITRIJEVIĆ Dejan HR AKK VELIKA GORICA SEAT LEON R 32T (1) E1 (1) 23 2:21.002 2:20.683 4:41.685 54.865
12 34 PAILER Felix AUT FELIX PAILER LANCIA DELTA (2) E1 (2) 23 2:30.483 2:26.131 4:56.614 1:09.794
13 36 DUDA Gregorz POL DUDA MOTORSPORT HYUNDAI i20 WRC 3D (3) E1 (3) 23 2:29.926 2:29.830 4:59.756 1:12.936
14 33 ALDUK Ante HR AK TROGIR VW GOLF R32T (4) E1 (4) 23 2:31.908 2:29.474 5:01.382 1:14.562
15 57 KOPAJTIĆ Dejan HR AK RIJEKA YUGO 1.6 (5) E1 (1) 15 2:32.027 2:30.706 5:02.733 1:15.913
16 96 AMBRUZ Peter SVK AMBRUZ RACING MITSUBISHI LANCER Evo IX (1) N (1) 4 2:31.952 2:30.795 5:02.747 1:15.927
17 48 LJUBIJANKIĆ Salih BiH AMK CAZIN HONDA CIVIC EP3 (6) E1 (1) 16 2:36.539 2:32.348 5:08.887 1:22.067
18 79 JURIŠIĆ Matija HR AK RI AUTOSPORT ŠKODA FABIAS 2000 (1) A (1) 8 2:33.336 2:38.323 5:11.659 1:24.839
19 50 ILIĆ Igor HR AMD PULA-POLA 1 RENAULT CLIO 2.0 (7) E1 (2) 16 2:37.822 2:37.371 5:15.193 1:28.373
20 422 PRNIĆ Božo HR AK PELJEŠAC RACING F. OPEL LOTUS 2000 (1) P5 2:39.276 2:35.992 5:15.268 1:28.448
21 44 PULIĆ Niko HR AK DUBROVNIK RACING FORD FIESTA R2 (2) A (1) 7 2:37.809 2:37.983 5:15.792 1:28.972
22 60 MAIER Helmut AUT H+R SPEZIALFEDERN VW GOLF 16v-1.6 (8) E1 (2) 15 2:40.719 2:40.985 5:21.704 1:34.884
23 81 BATALIĆ Ivan HR AK SOLIN HONDA CIVIC Type R (3) A (2) 8 2:40.622 2:41.275 5:21.897 1:35.077
24 104 FRANIĆ Đivo HR AK DUBROVNIK RACING HONDA CIVIC 1.6 VTi (2) N (1) 2 2:40.568 2:42.495 5:23.063 1:36.243
25 101 KNEGO Žarko HR AK DUBROVNIK RACING HONDA CIVIC Type R (3) N (1) 3 2:42.364 2:42.781 5:25.145 1:38.325
26 46 HADŽIĆ Bakir HR SPLITSKI AUTO KLUB HONDA INTEGRA Type R (9) E1 (3) 16 2:44.089 2:42.242 5:26.331 1:39.511
27 82 MEDIĆ Stipe HR AK SOLIN PEUGEOT 106 (4) A (2) 7 2:43.844 2:42.567 5:26.411 1:39.591
28 64 VAREŠKO Igor HR NO TRACTION RENAULT CLIO 1.6 (10) E1 (3) 15 2:45.670 2:41.849 5:27.519 1:40.699
29 80 UDOVČ Alojz SVN UDOVČ MOTORSPORT RENAULT CLIO R3 (5) A (3) 8 2:43.749 2:43.810 5:27.559 1:40.739
30 106 PEJKOVIĆ Ivan HR AKK ROGOZNICA HONDA CIVIC 1.6 VTi (4) N (2) 2 2:43.899 2:43.739 5:27.638 1:40.818
31 62 JAKETIĆ Renato HR AKK VELIKA GORICA FIAT RITMO (11) E1 (4) 15 2:44.406 2:43.350 5:27.756 1:40.936
32 52 TOMIĆ Antonio HR AK ONEUM Omiš PEUGEOT 106 - 2.0 (12) E1 (4) 16 2:42.927 2:45.350 5:28.277 1:41.457
33 99 HADŽIĆ Harun BiH AK ARC Racing HONDA CIVIC Type R (5) N (2) 3 2:45.021 2:43.352 5:28.373 1:41.553
34 25 MÖSLLER Härald AUT HISTORIC RT AUSTRIA STEYR PUCH CUSTOM BABY (2) P5 2:43.940 2:44.788 5:28.728 1:41.908
35 40 TOMLJANOVIĆ Igor HR AMKK COBRA RENAULT CLIO IV RS Cup (13) E1 (5) 23 2:46.492 2:43.991 5:30.483 1:43.663
36 100 RADNJIĆ Nikola HR AK DUBROVNIK RACING HONDA CIVIC Type R (6) N (3) 3 2:45.596 2:44.907 5:30.503 1:43.683
37 49 BROZINIĆ Milan HR AK DUBROVNIK RACING VW GOLF IV 2.0 (14) E1 (5) 16 2:46.033 2:45.022 5:31.055 1:44.235
38 67 LJUBIJANKIĆ Hasan BIH AMK CAZIN HONDA CIVIC 1.6 V-Tec (15) E1 (5) 15 2:45.138 2:46.194 5:31.332 1:44.512
39 604 MUJKIĆ Dželhad BIH AMK PRO-DRIVE vW GOLF (16) E1 (6) 15 2:46.525 2:45.071 5:31.596 1:44.776
40 83 PETRIĆ Marin HR AK RIJEKA CITROEN SAXO 1.6 (6) A (3) 7 2:47.361 2:45.437 5:32.798 1:45.978
41 58 UTROBIČIĆ Ćiro HR AK MAKARSKA PEUGEOT 106 MAXI (17) E1 (7) 15 2:48.084 2:44.985 5:33.069 1:46.249
42 77 VIOLIĆ Nikola HR AK RAGUSA RACING Z-850 – 1.0 (18) E1 (1) 11 2:48.471 2:45.272 5:33.743 1:46.923
43 69 POLIĆ Branimir HR AKK ROGOZNICA HONDA CIVIC (19) E1 (8) 15 2:48.026 2:46.406 5:34.432 1:47.612
44 53 KAZNAČIĆ Jozo HR AK ONEUM Omiš HONDA CRX Type R (20) E1 (6) 16 2:47.173 2:47.401 5:34.574 1:47.754
45 105 SENTIĆ Ivan HR AK RAGUSA RACING HONDA CIVIC 1.6 VTi (7) N (3) 2 2:47.421 2:48.261 5:35.682 1:48.862
46 421 PAVIČIĆ Željko HR AMK ZANATLIJA Zagreb OPEL KADETT (1) P3 2:49.057 2:46.828 5:35.885 1:49.065
47 74 KMETOVIĆ Deni HR AK ŽUPA DUBROVAČKA ŠKODA FELICIA 1.3 LXi (21) E1 (1) 14 2:49.436 2:48.324 5:37.760 1:50.940
48 66 ŠAKANOVIĆ Bego BiH AMK CAZIN HONDA CIVIC 1.6 (22) E1 (9) 15 2:50.274 2:49.025 5:39.299 1:52.479
49 420 GRABAR Karlo HR AK OPATIJA FIAT UNO i.e. TURBO (1) P4 2:51.059 2:51.372 5:42.431 1:55.611
50 90 BAROVIĆ Marijo HR AK ŽUPA DUBROVAČKA ROVER MG ZR105 (7) A (1) 6 2:50.083 2:53.496 5:43.579 1:56.759
51 414 POLDRUGOVAC Sandro HR AK BUZET AUTOSPORT FIAT RITMO 130 TC ABARTH (2) P3 2:51.575 2:52.203 5:43.778 1:56.958
52 89 BEDE Pero HR AK RAGUSA RACING HONDA CIVIC 1.6 (8) A (4) 7 2:53.289 2:52.051 5:45.340 1:58.520
53 51 KOLMAN Nenad HR AKK FLY WITH KOLMAN SEAT IBIZA 2.0 (23) E1 (7) 16 2:53.573 2:51.784 5:45.357 1:58.537
54 73 UTROBIČIĆ Karlo HR AK MAKARSKA PEUGEOT 106 -1.4 (24) E1 (2) 14 2:52.870 2:52.722 5:45.592 1:58.772
55 403 KLJUN Dorijan HR AK OPATIJA VW GOLF 2 GTI (3) P3 2:52.076 2:53.696 5:45.772 1:58.952
56 43 STRIČEVIĆ Ivan HR AK RAGUSA RACING FIAT PUNTO GT (25) E1 (1) 17 2:54.244 2:52.218 5:46.462 1:59.642
57 91 NIŠEVIĆ Denis HR AKK FLY WITH KOLMAN ŠKODA FABIA 1.4 (9) A (2) 6 2:53.242 2:54.187 5:47.429 2:00.609
58 107 MATAK Mario HR AK SOLIN PEUGEOT 106 1.6 (8) N (4) 2 2:54.122 2:54.555 5:48.677 2:01.857
59 85 VELAŠEVIĆ Dragan HR AK RAGUSA RACING CITROEN SAXO 1.6 (10) A (5) 7 2:55.431 2:53.680 5:49.111 2:02.291
60 268 JURIĆ Petar HR AKK ROGOZNICA HONDA CIVIC (26) E1 (8) 16 2:56.483 2:53.052 5:49.535 2:02.715
61 39 PEŠUT Blaženko HR AK UČKA SPORT ŠKODA OCTAVIA 1.8T 4x4 (27) E1 (6) 23 2:54.721 2:55.389 5:50.110 2:03.290
62 109 ŠPIKA Ivan HR AKK ROGOZNICA PEUGEOT 106 Rallye 1.3 (9) N (1) 1 2:55.418 2:54.777 5:50.195 2:03.375
63 71 DUDA Karol POL DUDA MOTORSPORT CITROEN C2 RX+DM (28) E1 (10) 15 2:54.509 2:56.294 5:50.803 2:03.983
64 409 ČERNI Leo HR AK OPATIJA FIAT 128 SC (1) P2 2:56.542 2:55.265 5:51.807 2:04.987
65 70 JURIĆ Tomislav HR AK ONEUM Omiš CITROEN SAXO 1.6 VTS (29) E1 (11) 15 2:55.318 2:56.659 5:51.977 2:05.157
65 63 BADURINA Lovro HR KK RIJEKA PEUGEOT 106 Rallye 1.6 (29) E1 (11) 15 2:56.289 2:55.688 5:51.977 2:05.157
67 55 VRKIĆ Anđelko HR AK ONEUM Omiš RENAULT CLIO 2.0 (31) E1 (9) 16 2:56.775 2:56.210 5:52.985 2:06.165
68 257 JURIĆ Luka HR AK ONEUM Omiš YUGO 1.5 (32) E1 (13) 15 2:55.939 2:57.240 5:53.179 2:06.359
69 111 BATINA Maroje HR AK DUBROVNIK RACING PEUGEOT 106 Rallye 1.3 (10) N (2) 1 2:56.600 2:56.659 5:53.259 2:06.439
70 110 PETRUŠIĆ Ivan HR AK ŽUPA DUBROVAČKA PEUGEOT 106 Rallye 1.3 (11) N (3) 1 2:56.548 2:56.797 5:53.345 2:06.525
71 424 PAVIĆ Josip HR AK ONEUM Omiš SUZUKI SWIFT 1.3 GTI (2) P2 2:57.377 2:58.350 5:55.727 2:08.907
72 405 JUKIĆ Frane HR AK MAKARSKA SUZUKI SWIFT 1.3GT3 (3) P2 2:57.977 2:58.105 5:56.082 2:09.262
73 108 KITIN Nikola HR AK RAGUSA RACING HONDA CIVIC 1.6 VTi (12) N (5) 2 2:59.959 2:56.668 5:56.627 2:09.807
74 102 KACVINSKY Peter SVK AMBRUZ RACING RENAULT CLIO RS 2.0 16v (13) N (4) 3 3:00.083 2:56.828 5:56.911 2:10.091
75 269 MUDRAŽIJA Luka HR AKK ROGOZNICA SEAT IBIZA 2.0 (33) E1 (10) 16 3:00.512 2:59.856 6:00.368 2:13.548
76 94 VATOVIĆ Nikola HR AK RAGUSA RACING PEUGEOT 106 (11) A (3) 6 2:59.779 3:00.876 6:00.655 2:13.835
77 406 MATIJAŠ Božidar HR AKK ROGOZNICA YUGO 55 (1) P1 3:00.665 3:02.048 6:02.713 2:15.893
78 68 JELIČIĆ Nino HR AKK ROGOZNICA HONDA CIVIC 1.6 (34) E1 (14) 15 3:09.021 2:56.916 6:05.937 2:19.117
79 93 BABIĆ Sandro HR AMK RT PLOČE VW POLO 1.4 (12) A (4) 6 3:04.592 3:01.416 6:06.008 2:19.188
80 407 ĆUBELIĆ Hrvoje HR AK OPATIJA YUGO (2) P1 3:03.845 3:03.640 6:07.485 2:20.665
81 259 ŽIVKOVIČ Ivan HR AK MIHOVIL PEUGEOT 205 1.6 (35) E1 (15) 15 3:06.868 3:06.774 6:13.642 2:26.822
82 75 ŽIŽIĆ Neven HR AK SOLIN ŠKODA FELICIA 1.3 LXi (36) E1 (3) 14 3:08.521 3:07.603 6:16.124 2:29.304
83 258 BEBIĆ Toni HR AMK RT PLOČE YUGO 1.6 (37) E1 (16) 15 3:09.173 3:10.157 6:19.330 2:32.510
84 225 ŽIVKOVIĆ Nikola HR AKK ROGOZNICA YUGO 1.4 (38) E1 (4) 14 3:14.167 3:07.140 6:21.307 2:34.487
85 236 DOMINIKOVIĆ Dino HR AMK RT PLOČE PEUGEOT 106 (39) E1 (5) 14 3:11.989 3:10.393 6:22.382 2:35.562
86 103 AMBRUZ Anna SVK AMBRUZ RACING HONDA CIVIC Type R (14) N (5) 3 3:16.155 3:17.156 6:33.311 2:46.491
87 61 MULLER Janos HR AK PELJEŠAC RACING OPEL CORSA 1.6 (40) E1 (17) 15 3:40.203 2:54.556 6:34.759 2:47.939
88 402 HERNAUT Antonio HR AK ŽUPA DUBROVAČKA OPEL CORSA (4) P3 3:18.569 3:16.299 6:34.868 2:48.048
89 56 RAOS Ante HR AK ONEUM Omiš VW GOLF IV 2.0 (41) E1 (11) 16 2:48.689 4:02.359 6:51.048 3:04.228
90 415 JURIĆ Renzo HR AKK ROGOZNICA FIAT 1100 R (3) P1 3:53.429 3:54.153 7:47.582 4:00.762
DNS - 1. Vožnja
5 NAPIONE Renzo ITA FURORE MOTORSPORT REYNARD K02 D 20
7 VENTURATO Mirko ITA ALBY RACING TEAM GLORIA C8P Evo D 19
9 DAJAK Petar HR AK SOLIN NoRMA M20 FC D 19
32 PEREKOVIĆ Domagoj HR AMK ZANATLIJA Zagreb MITSUBISHI LANCER Evo IX E1 23
42 STEFANOVIĆ Silvio HR AKK FLY WITH KOLMAN RENAULT CLIO MAXI E1 17
45 FRANIĆ Maro HR AK DUBROVNIK RACING VW GOLF V 2.0 E1 16
47 RUZZIER Patrik SVN AMD ZVEZDA FIAT PUNTO KIT CAR E1 16
54 DRAGOŠEVIĆ Ivica HR AK SPLIT MOTORSPORT PEUGEOT 205 GTi1.9 E1 16 2:52.909
76 MILIČEVIĆ Goran HR AK ONEUM Omiš VW LUPO 1.4 E1 14
97 PETKOVIĆ Filip MNE AMSK KOTOR MITSUBISHI LANCER Evo N 4
285 TOMIĆ Joško HR AK ONEUM Omiš PEUGEOT 205 2.0 E1 16
DNF - 1. Vožnja
4 BORMOLINI Fausto ITA FURORE MOTORSPORT REYNARD K02 D 20
12 VENTURI Paolo ITA VIMOTORSPORT ELIA AVRIO D 19 2:19.140
84 MUSTAPIĆ Martin HR SPLITSKI AUTO KLUB CITROEN C2 R2 A 7
92 VLAŠIĆ Borna HR AKK SVETA NEDELJA ŠKODA FABIA 1.4 - 16v A 6
DNS - 2. Vožnja
4 BORMOLINI Fausto ITA FURORE MOTORSPORT REYNARD K02 D 20
5 NAPIONE Renzo ITA FURORE MOTORSPORT REYNARD K02 D 20
7 VENTURATO Mirko ITA ALBY RACING TEAM GLORIA C8P Evo D 19
9 DAJAK Petar HR AK SOLIN NoRMA M20 FC D 19
32 PEREKOVIĆ Domagoj HR AMK ZANATLIJA Zagreb MITSUBISHI LANCER Evo IX E1 23
42 STEFANOVIĆ Silvio HR AKK FLY WITH KOLMAN RENAULT CLIO MAXI E1 17
45 FRANIĆ Maro HR AK DUBROVNIK RACING VW GOLF V 2.0 E1 16
47 RUZZIER Patrik SVN AMD ZVEZDA FIAT PUNTO KIT CAR E1 16
76 MILIČEVIĆ Goran HR AK ONEUM Omiš VW LUPO 1.4 E1 14
84 MUSTAPIĆ Martin HR SPLITSKI AUTO KLUB CITROEN C2 R2 A 7
92 VLAŠIĆ Borna HR AKK SVETA NEDELJA ŠKODA FABIA 1.4 - 16v A 6
97 PETKOVIĆ Filip MNE AMSK KOTOR MITSUBISHI LANCER Evo N 4
98 MAGDIĆ Filip HR AKK FLY WITH KOLMAN HONDA CIVIC Type R N 3 3:00.045
285 TOMIĆ Joško HR AK ONEUM Omiš PEUGEOT 205 2.0 E1 16
DNF - 2. Vožnja
87 BLAŽEVIĆ Teo HR AK RAGUSA RACING CITROEN SAXO 1.6 A 7 2:49.580